Loading

Nowoczesność i wydajność w jednym urządzeniu – HP ProBook 440 G6

Zarówno użytkownicy urządzeń biznesowych, jak również ich producenci doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest, to aby tego typu sprzęt był szybki i wydajny

Jedną z ciekawych propozycji jest HP ProBook 440 G6 zdający się łączyć obie te cechy, a dodatkowo nieźle wyglądający.

HP ProBook 440 – nowoczesny notebook biznesowy

HP ProBook 440 G6 to urządzenie wyposażone w 14-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wybrać możemy także urządzenie wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości ekranu  1366 x 768 pikseli, tym samym oszczędzając nieco pieniędzy.

Nowy HP ProBook 440 wykorzystuje procesory Intel oparte o architekturę Whiskey Lake, a jedną z przykładowych konfiguracji jest ta działająca w oparciu o procesor Intel Core i7-8565U.

W notebooku znajdziemy również układ GPU Intel UHD Graphics 620 (więcej). Jak już wspomnieliśmy, modele biznesowe powinny cechować się wydajnością i szybkością pracy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Za sprawą możliwości zaimplementowania do 32GB pamięci RAM DDR4 laptop jest w stanie obsługiwać kilka aplikacji jednocześnie.

Lekki i wydajny laptop do pracy

Omawiany przez nas HP ProBook 440 G6 ma również jedną ważną cechę, szczególnie istotną dla osób często podróżujących i pozostających w ruchu przez większość dnia. Opisywany notebook waży zaledwie nieco ponad 1,5 kg i będzie idealnym narzędziem do pracy poza biurem.

Dodatkowym atutem urządzenia jest fakt, że jego obudowa wykonana jest z aluminium, co zdecydowanie wpływa na wytrzymałość notebooka, który jest bardziej odporny na działanie różnego rodzaju nacisków.

Design  HP ProBook 440 G6 sprawia wrażenie, że mamy do czynienia ze sprzętem nowoczesnym i stylowym.

HP ProBook 440 G6 – podsumowanie

Głównymi zaletami  HP ProBook 440 G6 są:

  • nowoczesny wygląd
  • wydajność
  • cicha praca
  • długi czas pracy na baterii.

Klienci biznesowi poszukujący wydajnego, a przy tym dobrze wyglądającego i poręcznego notebooka do pracy z pewnością będą zadowoleni z tego, co oferuje HP ProBook 440 G6. Urządzenie poradzi sobie z obsługą kilku aplikacji biurowych na raz, a także pozwoli na sprawne i szybkie przeglądanie internetu.

Obraz Free-Photos z Pixabay