Loading

HP ProBook 440- wydajny sprzęt biznesowy

Powstające serie laptopów biznesowych stały się szczególnie popularnym wyborem zwłaszcza w przypadku wszelkiej maści firm oraz przedsiębiorców. To zdecydowanie nieocenione narzędzie jeśli chodzi o kontrolę poczynań związanych z zakładem. Jednym z ciekawszych urządzeń jest z całą pewności HP ProBook 440 (więcej). Czym cechuje się ten laptop?

Wydajność

Jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru sprzętu biznesowego jest jego wydajność. To ona odpowiada za efektywność pracy, ale także i zadowolenie użytkownika. W przypadku HP ProBook 440 wydajność stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Kluczowym podzespołem, który ma ogromny wpływ pod kątem mocy obliczeniowej jest procesor, który to można nazwać sercem całego zestawu. W modelu HP ProBook 440 mamy do czynienia z jednostką Intel Core i5 8265U. Może ona pochwalić się dostępem do czterech fizycznych rdzeni, których taktowanie podczas obciążenia może wynosić nawet 3,9 GHz. Takie połączenie daje satysfakcjonujące rezultaty, zaś sama wydajność owego modelu jest bez zarzutu.

Pamięć RAM

Następnym z komponentów godnym uwagi, który również przekłada się na ogólną wydajność jest pamięć operacyjna RAM, której podstawowym zadaniem jest przechowywanie aktualnie wykorzystywanych programów, jak i samego systemu operacyjnego. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń, standardem również i w HP ProBook 440 jest dostęp do 8 GB pamięci typu DDR4.

Inne elementy

Innymi elementami godnymi odnotowania w laptopie jest zainstalowany szybki dysk SSD o pojemności 256 GB, który znacznie usprawnia pracę wszystkich aspektów. Ponadto w laptopie HP ProBook 440 mamy do czynienia z matrycą o przekątnej 14 cali, która generuje obraz w rozdzielczości FULL HD. Takie połączenie zapewnia jakość obrazu na bardzo dobrym poziomie, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Obraz StockSnap z Pixabay